Skip to content
Дома » Вести » Нашите пионерки ќе ја имаат својата дебитантска сезона

Нашите пионерки ќе ја имаат својата дебитантска сезона

    Пионерките ќе ја играат деби сезоната во лигата, тие се дел од групата-А. Распоред за натпреварите на најмладите членови на ЖРК Вардар.